24/11/2017 • 00:54
O Mατίαζ Κεκ.
24/11/2017 • 00:52

Κεκ: "Θέμα αυτοεποίθησης"

Ο τεχνικός της Ριέκα, Ματίας Κεκ, αφού τόνισε πως το 2-2 είναι δίκαιο αποτέλεσμα στάθηκε ιδιαίτερα στο γεγονός ότι οι παίκτες του έχασαν την αυτοεποίθησή τους.

Σιμόες
24/11/2017 • 00:43

Ενοχλήσεις ο Σιμόες

Ο Αντρέ Σιμόες νιώθει ενοχλήσεις στον δικέφαλο και αύριο θα υποβληθεί σε εξετάσεις για να διαπιστωθεί το μέγεθος του προβλήματος.

Ο Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος
24/11/2017 • 00:33
Ο Πατίτο Ροντρίγκες
24/11/2017 • 00:28

Πατίτο: "Να συνεχίσω να παίζω"

Ο Πατίτο μπήκε στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης με την Ριέκα και έδωσε φρεσκάδα στην ΑΕΚ. Στις δηλώσεις του στάθηκε στη σημασία της ισοφάρισης αλλά και στην ελπίδα του να συνεχίσει να παίζει.

Παναγιώτης Κονέ
24/11/2017 • 00:12

Κονέ, εννιά χρόνια μετά!

Ο Παναγιώτης Κονέ αγωνίστηκε ξανά με τον "Δικέφαλο" στο στήθος μετά από εννιά χρόνια και πιο συγκεκριμένα από τις 11 Μαίου του 2008 στο ματς με τον Πανιώνιο.

Αταλάντα, πανηγυρική
24/11/2017 • 00:04
Ο Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος πανηγυρίζει
23/11/2017 • 23:59

Προκρίνεται μέσα στη Βιέννη

Με εξαιρετική εμφάνιση στο β' ημίχρονο, η ΑΕΚ έμεινε στο 2-2 με τη Ριέκα και θα μπορούσε ακόμα και την ολική ανατροπή μετά το 0-2 των Κροατών. Την τύχη στα χέρια της κρατάει η Ένωση που προκρίνεται με ισοπαλία στην έδρα της Αούστρια την τελευταία αγωνιστική.

Μίλαν πανηγυρικό
23/11/2017 • 23:58

Πρώτη με «πεντάρα» η Μίλαν

Η Μίλαν πήρε άνετη νίκη επί της Αούστρια Βιέννης με σκορ 5-1 και κατέκτησε την πρώτη θέση στον όμιλο της ΑΕΚ.