21/09/2017 • 01:24
Απογοητευμένος ο Κριστιάνο Ρονάλντο
21/09/2017 • 01:10

Πήγε για το ρεκόρ γνώρισε την ήττα στο 94'

Η Μπέτις χάλασε το πάρτι στο Μπερναμπέου και κράτησε τη Ρεάλ Μαδρίτης επτά βαθμούς μακριά από την κορυφή. Ο Σανάμπρια με κεφαλιά στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων χάρισε τη νίκη στην ομάδα του (0-1).

Οι παίκτες της Νάπολι πανηγυρίζουν
21/09/2017 • 00:29

Συγκάτοικοι στην κορυφή Νάπολι και Γιουβέντους

Μόλις έξι λεπτά πήρε από τη Νάπολι να γυρίσει το ματς και να κατακτήσει τη νίκη επί της Λάτσιο (4-1) που τη φέρνει στην πρώτη θέση μαζί με τη Γιουβέντους. Η αντίπαλος του Ολυμπιακού στο Τσάμπιονς Λιγκ επικράτησε της Φιορεντίνα με 1-0 και έκαναν το 5 στα 5 στο πρωτάθλημα.

Τσάβες, Παναθηναϊκός
21/09/2017 • 00:27

Τσάβες: " Έδωσα τα πάντα στο γήπεδο"

Ο Αντρές Τσάβες ήταν ο πρωταγωνιστής του Παναθηναϊκού στη νίκη επί της ΑΕΛ και μίλησε για το τέρμα που πέτυχε, αλλά και το καλό ξεκίνημα του Τριφυλλιού στο Κύπελλο Ελλάδας.

Λουτσιάνο, Παναθηναϊκός
21/09/2017 • 00:16

Σοκ με Λουτσιάνο!

Επιβεβαιώθηκαν οι φόβοι του ιατρικού επιτελείου του Παναθηναϊκού για τον τραυματισμό του Λουτσιάνο, καθώς ο Βραζιλιάνος θα μείνει εκτός δράσης για τουλάχιστον πέντε μήνες!

Μάντσεστερ Σίτι
21/09/2017 • 00:14

Τέλος καλό, όλα καλά για τη Σίτι (video)

Για 61 λεπτά στο Χόθορνς, η Μάντσεστερ Σίτι ήταν, παρά τις οκτώ αλλαγές 11άδας του Γκουαρδιόλα σε σχέση με το ματς με την Γουότφορτ, απολαυστική, με αντίπαλο τη Γουεστ Μπρομ, στον τρίτο γύρο του Λιγκ Καπ.

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
21/09/2017 • 00:11

Κανένα πρόβλημα για τη Γιουνάιτεντ (video)

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ συνεχίζει την προσπάθεια να υπερασπιστεί τον τίτλο της, καθώς ξεπέρασε δίχως κόπο το εμπόδιο της Μπέρτον Άλμπιον στο Ολντ Τράφορντ, με το ευρύ 4-1.

Άρσεναλ, πανηγυρική
21/09/2017 • 00:05

Ήταν καλύτερη αλλά καρδιοχτύπησε (video)

Η Άρσεναλ ήταν καλύτερη από τη Ντονκάστερ και προκρίθηκε στον 4ο γύρο του Λιγκ Καπ Αγγλίας με το τέρμα του Θίο Γουόλκοτ, ωστόσο από την αδυναμία της να πετύχει δεύτερο γκολ προέκυψε "καρδιοχτύπι" στο Emirates

Ο Σωκράτης Παπασταθόπουλος
20/09/2017 • 23:51
Τσέλσι
20/09/2017 • 23:47

Εύκολα η Τσέλσι (video)

Άνετη πρόκριση στον 4ο γύρο του Λιγκ Καπ εξασφάλισε η πρωταθλήτρια και κάτοχος 5 τροπαίων στον εν λόγο θεσμό Τσέλσι.

Σαμπράνο, ΠΑΟΚ
20/09/2017 • 23:40

Κ. Ζαμπράνο «Ευχαριστώ τον Θεό»

Περίμενε αυτή τη στιγμή πώς και πώς καιρό τώρα. Ο Κάρλος Ζαμπράνο, είχε τεθεί στο περιθώριο από την προηγούμενη ομάδα του, τη Ρούμπιν Καζάν, γεγονός που του κόστισε και τη θέση του στο αντιπροσωπευτικό συγκρότημα του Περού.